IN VOLGORDE VAN OPRICHTING

01 - G-basket BBC Geel (Opgestart in 1999)
PROVINCIE ANTWERPEN
Contact = Rik Eggers : basketbal@avalympics.be
Info website   : http://www.avalympics.be/sporten/basketbal

02 - G-basket KBBC ZOLDER (Opgestart in 2007 - van 2004 tot 2007 = G-Basket Houthalen)
PROVINCIE LIMBURG
Contact = Kris Cuppens : kris.cuppens.sobasketball@live.be
Info website : www.gbasketzolder.be of www.kbbczolder.be

03 - G-basket K-KONTROL LOMMEL (Opgestart in 2006)
PROVINCIE LIMBURG
Contact = Franky Claeys : franky.claeys@hotmail.com
Info website : http://www.bbclommel.be/ploegen.php?ploegid=25

04 - G-basket BC COBRAS (Opgestart in 2012 - van 2008 tot 2012 = G-Basket BC Schoten)
PROVINCIE ANTWERPEN
Contact = Eddy Neefs : eddy.neefs@skynet.be
Info website : http://bccobras.sportadministratie.be

05 - G-basket PITZEMBURG MECHELEN (Opgestart in jan 2009)
PROVINCIE ANTWERPEN
Contact = Karen Couwels : karen.couwels@telenet.be
Info website : http://www.basketpitzemburg.be/g-basket

06 - G-basket GEMBO STARS BORGERHOUT (Opgestart in mei 2009)
PROVINCIE ANTWERPEN
Contact = Sofie Vanhove : sofie.vanhove@telenet.be
Info website : http://www.gembobbc.be/Teams/G-Basket.asp

07 - G-basket 'T BALANSKE (Opgestart in juni 2009) -> EAGLESTARS (2015)
PROVINCIE VLAAMS BRABANT
Contact = Sofie Reynders : sofie.reynders@balanske.be
Info website : http://www.eaglestars.be/category/gbasketbal/

08 - G-basket FRIS BRUSSEL (Opgestart in  2010)
PROVINCIE VLAAMS BRABANT
Contact = Marc Peeters : frisseclub@gmail.com
Info website : www.frisseclub.net

09 - G-basket FALCO SINT-AMANDSBERG (Opgestart in  2010)
PROVINCIE OOST-VLAANDEREN
Contact = Ronald Keukelier : ronald.keukelier@skynet.be
Info website : http://www.bbcfalcogent.be/gbasket

10 - G-basket KORTRIJKSPORT (Opgestart in  2010)
PROVINCIE WEST-VLAANDEREN
Contact = Dominique Vandenbroucke : Dominiquevandenbroucke@hotmail.com
Info website : http://www.kortrijksportcb.be/site/ploegen/fanion/g-basket/

11 - G-basket BBC LYRA-NILA (Opgestart in  2010)
PROVINCIE ANTWERPEN
Contact = Hans Nelissen : nelissen_hans@telenet.be
Info website : http://www.sportadministratie.be/_sub/?id=BBC%20Lyra%20NIla%20Nijlen&sub=wedstrijden&ploeg=14872

12 - G-basket Asse/Ternat (Opgestart in  2014)
PROVINCIE VLAAMS BRABANT
Contact = Marc Renmans : Marc.Renmans@gmail.com
Info website : http://bcat.be/ploeg/g-team-2/

13 - G-basket Langemark (Opgestart in  2014)
PROVINCIE WEST-VLAANDEREN
Contact = Marc Renmans : robinrobaeys@gmail.com
Info website : http://www.rapidlangemark.be

14 - G-basket Panters Baasrode  (Opgestart in  2014)
PROVINCIE OOST-VLAANDEREN
Contact = Kristel Van Hoorenbeeck: gbasketbaasrode@gmail.com
Info website : http://bbcpanters.be/trainen-en-spelen/g-basket

15 - G-basket Okido Arendonk (Opgestart in  2015)
PROVINCIE ANTWERPEN
Contact = Dirk Geenen : Geenen-heymans@telenet.be
Info website : http://www.bbcokido.be/

16 - G-basket Gistel Oostende (Opgestart in  2015)
PROVINCIE WEST-VLAANDEREN
Contact = 
Info website : http://kbgoduvafruit.be/gsport/index.html

17 - G-basket BBC De Westhoek Zwevezele (Opgestart in  2016)
PROVINCIE WEST-VLAANDEREN
Contact =  Vandeputte Dries : dries@bbcdewesthoek.be
Info website : http://www.bbcdewesthoek.be/Ploegen/Ploegen2015-2016/G-Basket/tabid/303/Default.aspx